Kim Kardashian feston 40-vjetorin e lindjes

Kim Kardashian është një prej emrave shumë të komentuar në media e publik kudo.

E suksesshme në biznes e aktive në rrjete sociale, Kim gjithmonë gjen një arsye për të qenë në qendër të vëmendjes.

Njësoj ndodhi edhe së fundmi në ditëlindjen e saj. Kim feston 40-vjetorin e lindjes dhe vazhdon të duket po aq seksi sa në fillimet e para kur u shfaq për herë të parë në publik.