Këto janë dy femrat e vetme që Fero i ndjek në Instagram

Reperi Fero, ashtu si në muzikë, është aktiv edhe në llogarinë e tij në Instagram, shkruan lajmi.net.

Ai me ndjekësit ndan fotografi të ndryshme dhe ndiqet nga një numër i madh i tyre, mirëpo vetë Fero ndjek vetëm 28 llogari dhe janë vetëm dy femra të njohura të cilat i përcjell.

Bëhet fjalë për këngëtaren Xhensila Myrtezaj dhe moderatoren e këngëtaren Luana Vjollca./Lajmi.net/