Kështu reagon Blero kur gruaja poston foto

Këngëtari i njohur Blero Muharremi së bashku me bashkëshorten e tij Afronën po vazhdojnë të jenë emra të shpeshtë në mediat rozë.

Çifti me veprime të shumta çdo ditë kalojnë në lajm, si gjithmonë duke u shkruar për pozitivitet.

Shkaku i angazhimeve të shumta edhe pse ata janë të martuar shpeshherë detyrohen të qëndrojnë larg njëri tjetrit.

E, këtë mungesë dhe dashuri e shprehin në mënyra të ndryshme përmes rrjeteve sociale.

Në fotografitë e fundit që ka postuar Afrona, Blero reagon menjëherë me një koment dashurie.

Për më shumë, shikojeni çfarë i ka shkruar.