Kështu duket ditën e martesës nusja e Kreshës

Siç u bë e ditur mbrëmë, Mc Kresha i jep fund sonte beqarisë.

Reperi i njohur do e kurorëzojë dashurinë me një rreth të ngushtë të familjarëve dhe miqve në një prej restoranteve të kryeqytetit.

Ndonëse u mendua një event tejet hermetik nga syri i publikut.

Me një fustan në model dhe prerje aspak tradicionale, Erzina shkëlqen në ditën më të rëndësishme të saj.