Këngëtarja shqiptare vjen tërheqëse në fotografitë e reja

Këngëtarja e njohur duket seksi.

Këngëtarja e njohur shqiptare, Diona Fona, është aktive në rrjete sociale, sidomos në llogarinë e saj në Instagram, shkruan lajmi.net.

Ajo me ndjekësit ndan fotografi të ndryshme nga jeta profesionale por edhe ajo private.

Së fundmi Diona i ka publikuar disa foto ku shfaqet tejet joshëse e veshur shkurt.

Sigurisht se komentet pozitive nga shoqëria dhe fansat nuk kanë munguar.