Kasami përkujton Reçakun: Tronditi miliona zemra!

Kryetari i Lëvizjes BESA, Bilall Kasami ka përkujtuar 21 vjetorin e masakrës së Reçakut. Kasami ka shkruar se kjo masakër tronditi miliona zemra dhe u bë njëra ndër masakrat më të egra në Ballkan.

Ja postimi i plotë;