“Jeta në karantinë”, Zaimina publikon imazhin e ëmbël me vajzën

Këngëtarja Zaimina Vasjari po i shijon ditët në karantinë.

Ajo po kalon më shumë kohë me vajzën e saj dhe energjinë pozitive nga kuzhina e shtëpisë e ka ndarë edhe me ndjekësit e saj në Instagram.

“Kur ne shtepi ka dashuri asgje nuk eshte e merzitshme #quarantinelife”, ka shkruar ajo.