I dashuri i Dafina Zeqirit ishte në lidhje serioze me këtë bukuroshe të ekranit

Dafina Zeqiri tashmë e ka një të dashur të ri, e ai është Genc Halimi, i njohur si Dj Geek.

Dj Geek u bë i njohur si Dj i Dhurata Dores, por pas një periudhe realitivishtë të gjatë bashkëpunimi me Dhuraten, ai doli në taborrin e këngëtares Dafina Zeqiri.

Lere që u bë Dj i Dafines, por edhe nisi një lidhje dashurie me të. Ndonëse asnjëra palë ende nuk e kanë konfirmuar, rrethi i tyre e pranon se ata janë bashkë dhe po e jetojnë një romancë të bukur dashurie.

Po, a e dinit se Genc Halimi për shumë vite ishte në lidhje me Argjira Spancen, tani e njohur si blogere dhe moderatore në “Top Channel”?

Dikur, ata konsideroheshin si një nga çiftet më të bukura në kryeqytet.