Gresa Behluli publikon pamje duke u rregulluar

Këngëtarja e njohur Gresa Behluli është tejet aktive në rrjete sociale.

Ajo për ndjekësit e saj ndan momente të ndryshme nga jeta e përditshme po ashtu edhe nga karriera e saj, shkruan “Kosovarja”.

Por, duke mos qenë e kompleksuar Gresa sot ka ndarë një foto duke u rregulluar.

Me një grim të thjeshtë dhe flokët vetëm të drejtuara këngëtarja duket një zonjë e rëndë.

Por, ngrit dilemat se për çfarë i ka lëshuar kështu mrrolat Gresa? /Kosovarja/