Granit Xhaka shfaqet më i lumtur se kurrë pranë vajzës së tij Ayana

Futbollisti shqiptar, Granit Xhaka dhe bashkëshortja e tij Leonita, po e shijojnë në maksimum epitetin e të bërit prindër.

Ata me ndjekësit po ndajnë fotografi në të cilat shfaqen të lumtur pranë saj e së fundmi ishte Graniti ai i cili i ka publikuar disa imazhe të reja pranë të cilave Ayanën e ka quajtur engjëll.

“Engjëlli im Ayana”, ka shkruar Graniti pranë postimit ku nuk kanë munguar edhe pëlqimet e shumta.