Gold Ag zbulon disa detaje rreth këngës së re

Gold Ag vetëm pak minuta më për njoftoi fansat e tij se nesër publikohet kënga e tij më e re.

Këngëtari në postimin e bërë në Instastory bëri të ditur se klipi i ri ‘Heroinat’ do publikohet të dielën në ora 15:00.

Rikujtojmë se kjo këngë i është kushtuar gjithë nënave dhe grave të dhunuara në mënyrë mizore gjatë kohës së luftës në Kosovë.