Gold AG sjell pamje nga shtëpia e tij moderne

Reperi Arian Agushi i njohur ndryshe si Gold AG, është shumë i dashur për publikun shqiptar, brenda dhe jashtë vendit.

Me temat që trajton nëpër projekte të ndryshme muzikore ua ka marrë zemrat shumë fansave.

Duke qenë kështu atyre u intereson edhe jeta e tij private. Goldi së fundmi u martua por nuk na prezantoj me nusen.

Të paktën ndjekësit i ka njoftuar me një kënd të shtëpisë së tij e cila duket të jetë shumë moderne.