Gold Ag se mban më të fshehtë, e bën publike fejesën

Gold Ag kishte marrë vëmendjen e të gjithëve kur në ‘Natën e zjarreve’  në gishtin e tij u pa një unazë fejese.

Fillimisht nuk kishte as një konfirmim nga reperi lidhur me fejesë, por pak minuta më parë ai ndau lajmin e bukur edhe me fansat dhe shoqërinë e tij përmes një postimi në Facebook.

Ai publikoi një foto ku bën shqiponjën me të fejuarën e tij dhe si mbishkrim kishte lënë datën e fejesës 5.03.2020, por ai ende nuk e ka bërë të ditur emrin e partneres.