God AG sot publikon këngën e re “Prej Shqipnie”

Reperi i njohur shqiptar, Arian Agushi-Gold AG, ditë më parë e ka paralajmëruar projektin e ri muzikor.

Kënga “Prej Shqipnie”, publikohet sot dhe vjen e realizuar me videoklip.

“Sonte në ora 18:00 🔥”, ka shkruar ai pranë postimit të fundit në Instagram, imazh në të cilin shihet me artistin Çun Lajçi i cili do të jetë edhe pjesë e klipit të Goldit.

Fansat e reperit me padurim po e presin publikimin e këngës.