Gjiko publikon imazhin e ëmbël familjar

Elita dhe Gjiko një ndër çiftet më të pëlqyera dhe të përfolura nga publiku, duket se po kalojnë një ditë familjare.

Rep artsti ka publikuar në llogarinë e Instagramit disa imazhe se bashku me partneren Elita Rudin dhe djalin e tyre Zërin.

Përmes imazheve mund të themi se ata po kalojnë një ditë mjaft të bukur derisa duken të buzëqeshur dhe të relaksuar.

Kujtojmë se projekti fundit muzikor i Gjikos vjen si bashkëpunim me rep artisten Melinda Ademin dhe titullohet “X5”.