Getinjo fotografohet gjysmë i zhveshur në banjo

Reperi Getinjo është aktiv me këngë të reja dhe koncerte, ndërsa për të rejat rreth tij i informon fansat përmes rrjeteve sociale.

Mbrëmjen e sontme, ai publikoi një foto, në të cilën shfaqet gjysmë i zhveshur, teksa mbuloi pjesët intime me peshqir.

Kënga e fundit e Getinjos mban titullin “Rrezikim”, ndërsa e solli në bashkëpunim me Mossin, e publikuar muajin e kaluar.