Genta shfaq barkun e hollë ‘petë’ në bodysuit të zi

Genta Ismajli është këngëtarja më e komentuar muajt e fundit.

Këngëtares kosovare i ka buzëqeshur fati mirë këtë vit, si në dashuri ashtu edhe në karrierë.

Ajo po vazhdon ta shfaq lumturinë dhe çdo lëvizje të lidhjes me biznesmenin turk, tash e disa muaj.

Disa ditë më parë u aludua për një shtatzëni të mundshme, ku vet Genta kishte shtuar dyshimet kur në një intervistë tha se planet për një fëmijë nuk janë të largëta.

E sot veshur me një bodysuit të zi, Genta shfaq barkun e saj të hollë, si kundërpërgjigje ndaj atyre që thanë se është shtatzënë.