Genta pozon në mes të dy veturave luksoze, a ia bëri dhuratë i dashuri pasanik?

Këngëtarja e njohur shqiptare, Genta Ismajli, po komentohet së fundmi për lidhjen e dashurisë.

Ajo po publikon shpesh fotografi ku shfaqet e dashuruar mirëpo edhe ato në vende luksoze e vetura të tilla nuk po mungojnë.

Para disa minutash këngëtarja shqiptare e ka ndarë me ndjekësit një foto ku shfaqet në mes të dy veturave dhe pranë postimit ka shkruar “të dua”.

Me këtë rast na la të kuptohet se këto mund të ishin dhurata për të nga i dashuri turk.