Genta Ismajli shfaqet plot stil brenda veturës luksoze

Këngëtarja e njohur shqiptare, Genta Ismajli, vazhdon të jetë aktive në rrjete sociale.

Ajo me ndjekësit ndan imazhe të ndryshme ndër to edhe me të dashurin e saj turk, lidhje kjo e cila vazhdon të jetë e shumë komentuar.

E para pak minutash e ka publikuar një foto ku shfaqet vetëm dhe me shumë stil brenda veturës luksoze të tipit ‘Mercedes’.

Genta pranë Instastoryt thekson se sot ka qenë një ditë e bukur.