Frizerja ja nxjerr këtë foto private Tunes

Altuna Sejdiu-Tuna, është emër me nam në muzikën moderne shqiptare. Këngëtare festivalesh, e dëshmuar në skena të mëdha, por edhe eksperte hitesh, siç i do tregu komercial.

Me pak fjalë, Tuna, është universale dhe një artiste e pa ngatërrueshme, me emrin e së ciles media ka luajtur shumë e shpesh.

Së fundi, po thuhet se Tuna është ndarë nga i shoqi, Patris Berisha. megjjthatë, lajmi është ndërtuar mbi thashetheme, pasi burime të afërta me çiftin pohojnë se mes tyre gjithçka është në rregull.

Këngëtarja, këto ditë ndohet në pushime bashkë me frizeren e famshme Ajkunë Ahmetaj. Kjo e fundit, ka lansuar në faqen e saj një foto mahnitëse të Tunes, shkruan “Kosovarja”.

E pa grimuar, e pa rregulluar dhe shumë e bukur!