Foto e rrallë e Loredana Zefit, kështu dukej shumë vite më parë

Reperja e njohur shqiptare, Loredana Zefi, sot është ndër emrat më të komentuar në mediat rozë.

Ajo është aktive në publikimin e projekteve muzikore mirëpo aktive qëndron edhe në rrjete sociale.

Duke qenë se është shumë e dashur për publikun ajo ndiqet nga një numër i madh i njerëzve në Instagram, e me ta së fundmi e ka ndarë një foto ku tregon se si dukej para se të bëhej e famshme.

Loredana Zefi e ka publikuar një foto nga koha kur ishte fëmijë dhe pranë saj sipas të gjitha gjasave është vëllai i reperes.