Ermal Mamaqi tregon për herë të parë sesi është vajza e tij

Ermali dhe Ami janë një nga çiftet më të dashura të shoëbizit shqiptar të cilët publikojnë herë pas here momente të familjes së tyre, megjithatë kur vjen puna tek vajza, Sia janë më të rezervuar.

Me nisjen e vitit të ri Ami ka ndarë një video ku shfaqet  Ermali së bashku me të voglën dhe familjen duke kaluar disa momente të këndshme në rrezet e diellit.