Era Istrefi ndan me fansat pamje të ditarit të saj

Era Istrefi aktualisht po shijon suksesin e këngës së re, ndërsa nuk e ka ndalur punën rreth këngëve të reja.

Artistja së fundi ka publikuar disa imazhe, në të cilat shfaq pak nga ditari i saj, ani pse nuk mund të lexoheshin fjalët që ishin në të, pasi imazhi nuk ishte realizuar në atë mënyrë që të diktohej shkrimi.

“Sa mirë duket ditari im i ashpër”, janë fjalët që këngëtarja i ka shkruar në postimin që e bëri në Instagram.

Për ndryshe, “No Maybes” titullohet projekti i fundit nga Era Istrefi, në bashkëpunim me Arash dhe Ilkay Secan.

Për ndryshe, Era ditë më parë tha se është në disa procese të ndërlikuara gjyqësore dhe se projekti i fundit “No Maybes” ishte punuar dy vite më parë.