Eni Koçi tregon format trupore e veshur shkurt

Këngëtarja e njohur shqiptare, Eni Koçi nëpërmjet publikimit të një fotografie në Instagram e ka marrë vëmendjen e ndjekësve.

Ajo është shfaqur e veshur shkurt dhe me shumë stil.

Eni është aktive në rrjete sociale andaj ndiqet nga një numër jo i vogël i njerëzve. Ndryshe po e shijon lidhjen e dashurisë me Genc Prelvukajn dhe po konsiderohen si një ndër çiftet më simpatik.