Enca, Zaza dhe Mixey sjellin plot ritëm këngën “Amor”

Enca Haxhia sapo ka publikuar projektin e ri muzikor, kësaj radhe bashkëpunim.

Për këngën me titull “Amor”, këngëtarja bashkëpunoi me Zaza dhe Mixey, ndërsa e sjellin të kënduar përplot ritëm.

Për tekstin dhe melodinë janë kujdesur Mixey, Enca dhe Zaza, muzikën e bëri Mixey, kurse videoklipi u punua nga Imagine Films.

Më poshtë mund ta dëgjoni projektin e ri muzikor nga Enca, Zaza dhe Mixey me titull “Amor”.