Enca kujton momentin kur puthi në buzë fansen që i kishte mbushur 18 vjet

Fansat i kanë rikujtuar këtë moment duke e publikuar imazhin dhe i kanë bërë tag teksa ajo e ka postuar në Instagramin e saj, shkruan lajmi.net.

“Kush e kujton kohën kur puthja vazjat në turneun tim të parë në vitin 2015”, ka shkruar këngëtarja në postim.

Ndryshe, Enca së fundi ka publikuar fotografi e cila shfaqi figurën e saj trupore duke venë në pah të pasmet për të cilat edhe komentohet.

Projekti i fundit muzikor i artistes shqiptare është bashkëpunimi me Don Xhon, “Break Down”.