Edona edhe veten edhe bredhin e zbukuron për mrekulli

Jemi në prag të festave të fundvitit, në kohën më të mirë të vitit.

Është kjo kohë ku secili rregullon dhe zbukuron shtëpinë me dekore nga më të ndryshmet, shkruan Kosovarja.

Se është kujdesur dhe i ka kushtuar vëmendje të veçantë zbukurimeve, këtë sapo na tregoi edhe këngëtarja e njohur Edona Llalloshi.

Përkundër angazhimeve që ka në muzikë, artistja përsëri ka gjetur kohë për rregullimin e ambientit të shtëpisë.

Përmes një fotografië në faqen e saj personale, ajo zbuloi një pjesë ku shihej bredhi i zbukuruar me dekore të veçanta.

Me këtë rend nuk e kishte lënë as veten keq, e që kishte bërë grimin më të bukur në vend. /Kosovarja/