E pyetin Kejvinën: “Çfarë tha babi kur dole e veshur kështu?”

Modelja Kejvina Kthella e ftuar në emisionin “Thumb On” në RTV Ora, ka treguar se si e kanë pritur familjarët daljen e saj të parë publike me fustanin e kuq e cila u përfol shumë gjatë në media.

Fatma Haxhialiu: Kur babi lexoi vërdallë për fustanin e famshëm të kuq të Xingut që ishte dhe dalja jote e parë, çfarë ka thënë?

Kejvina Kthella: Ngaqë puntata ishte e regjistruar, unë i kam nisur video para tek një grup që kemi me familjen dhe i kam thënë më falni por unë duhet të dal kështu, por brekët kanë qenë. Nuk më thanë asgjë prindërit. Kam një familje të mrekullueshme dhe nuk di çfarë të them.