Dua Lipa nis provat për performancën në Australi

Dua Lipa të shtunën do të performojë në Sidnej të Australisë, ndërsa tashmë ka filluar provat për atë paraqitje.

Ajo publikoi disa imazhe në rrjete sociale, në të cilat shfaqet e veshur me një palë pantallona të bardhë dhe këmishë shumëngjyrëshe.

Këngëtarja dukej në formë të mirë, ndërsa u komplimentua nga ndjekësit për pamjen.

Kujtojmë se Dua Lipa aktualisht po shijon suksesin e këngës “Physical”, ndërsa shumë shpejt lanson albumin e ri.