Dua Lipa i bën dedikim romantik të dashurit pranë fotos nga pushimet

Dua Lipa është shumë aktive në rrjete sociale, në të cilat nuk i kursen edhe fotografitë me të dashurin, Anwar Hadid.

Së fundi, Anwar publikoi një foto, në të cilën shihet duke i dhuruar puthje këngëtares.

“Drita e botës time. Të dua”, ishte komenti i Duas pranë asaj fotoje.

Për ndryshe, Dua Lipa dhe Anwar Hadid së fundi kanë pushuar në Miami, ndërsa janë gati për t’iu rikthyer angazhimeve në profesione.