Dita e pestë e Bes Kallakut në karantinë: Kam filluar të luaj shpiash

Shqipëria ka një javë që po qëndrojnë të mbyllur në karantinë për tu mbrojtur nga rreziku që po shfaqet prej koronavirusit.

Në këto kohëra të vështira për popullin shqiptar është e rëndësishme që humori të qëndrojë lartë, dhe për këtë po kujdeset Bes Kallaku, i cili kohë pas kohe po ndan video e imazhe nga shtëpia e tij.

Ai ka ndarë sot një tjetër postim ku do j’u shkrijë së qeshuri me mimikat e fytyrës dhe sarkazmat që interpreton në këto postime.

Dita 5-te e karantines, kam fillu tu lujt shpiash. Sa bukur” shkruna komediani në postimin e bërë.