Dalin pamje nga dasma e Mc Kreshës, prezent edhe fytyra të njohura nga shoubizi

Mc Kresha dhe Erzina sot kanë kurorëzuar dashurinë e tyre ma martesë, kjo ishte një befasi për publikun sepse gjithçka ishte mbajtur fshehur nga çifti deri në ditët e fundit, shkruan lajmi.net.

Tani në rrjete sociale po qarkullojnë foto dhe video nga dasma e tyre, ku të ftuar janë edhe fytyra të tjera të shoubizit ndër ta edhe Ledri Vula.

 

Reperi ka ndarë një foto me Mc Kreshën dhe i ka uruar atij martesën duke thënë: Urime u trashëgofsh e ngrehsh komen zhag. /Lajmi.net/