Dafina Zeqiri “ujë dhe sapun”, mahnit me pamjen pa grim

Këngëtarja e njohur shqiptare, Dafina Zeqiri, njihet për stilin e veçantë që e ka.

Ajo madje nuk e ka aspak problem që të shfaqet tërësisht natyrale dhe kështu ka vepruar edhe në postimin e fundit.

Dafina ka shkuar për t’i bërë tretman lëkurës dhe fotot “ujë dhe sapun” i ka ndarë me ndjekësit në Instastory dhe ka mahnitur të gjithë me pamjen.