Dafina Zeqiri thekson linjat trupore në bikini

Dafina Zeqiri ka udhëtuar në Maldive për disa ditë pushimi.

Dafina Zeqiri ia ka bërë vetes pushim për disa ditë pas një sezoni të angazhuar me këngë dhe koncerte të shumta, ajo ka udhëtuar në ishujt Maldive, shkruan lajmi.net.

Këngëtarja ka ndarë disa imazhe nga ishujt përrallore  bashkë me ndjekësit e saj, Duffy së fundmi ka ndarë një imazh ku thekson linjat përfekte në bikini të kuqe.

Kujtojmë se muajin e kaluar në bashkëpunim me Varrosin, Dafina kishte publikuar këngën ‘Ring Ring’ e cila tani numëron mbi dy milionë klikime.