Dafina Zeqiri publikon këngën e re “Merri krejt”

Këngëtarja Dafina Zeqiri para pak minutash e ka publikuar këngën e saj më të re.

“Merri krejt”, titullohet ky projekt muzikor i cili vjen i realizuar edhe me videoklip, aty ku këngëtarja shqiptare shfaqet e veçantë.

Tekstin dhe melodinë e këngës e ka huazuar nga projekti “Rrugaqo” i reperit Elinel, i cili u lansua në gusht të vitit të kaluar.

Kënga që nga minutat e parë të publikimit ka filluar të pëlqehet nga ndjekësit e saj.