Dafina Zeqiri në bashkëpunim me Elinel?

E këtë e zbuluan fansat e dyshes me anë të një imazhi të publikuar, shkruan lajmi.net.

Ishte Elinel ai i cili e postoi fotografinë në profilin e tij në Instagram, edhe pse e ka bërë publike se do lansojnë një bashkëpunim nuk e ka zbuluar titullin e këngës.

Ndryshe, Dafina dhe Elinel nuk kanë ndonjë projekt muzikor së bashku në rast realizimi është kënga e parë e publikuar./Lajmi.net/