Çka fsheh pasaporta e Dafina Zeqirit?

Dihet shumë për këngëtaren e njohur të muzikës moderne, Dafina Zeqiri, por ka ende për tu thënë, shkruan “Kosovarja”.

Ja disa të pa thëna, shkëputur nga “pasaporta” e këngëtares së famshme kosovare.

Dafina Zeqiri:

Gjatësia: 1.70 m

Pesha: 60 kg

Ngjyra e syve: Kafe

Ngjyra e flokëve: Kafe e mbyllët

Ushqimi i preferuar: Bifteku me sos të bardhë

Muzika e preferuar: Rn’B

Këngtari/ja e preferuar: Aaliyah dhe Ciara

Pija e preferuar: Red Bull

Ngjyra e preferuar: Ngjyra vjollcë

Sporti i preferuar: Basketbolli dhe futbolli

Sportisti preferuar: Zllatan Ibrahimoviç

Hobi: Argëtimi me fëmijë

Stili i veshjes: Zakonisht sportive, mirëpo ka raste kur vishem edhe elegante.