Capital T tregon muajin kur publikohet albumi ‘Skulpturë’

Capital T ka qenë njëri nga artistët më aktiv gjatë pandemisë, duke publikuar 2 projekte brenda disa javëve dhe shumë shpejt edhe albumin.

Reperi orë më parë ka bërë një postim në rrjetin social Instagram ku njofton fansat e tij se kanë mbetur vetëm edhe pak ditë nga lansimi i albumit.

Ai ka thënë se në qershor do të publikohet edhe një këngë e re e cilat mendohet se është dedikimi që i ka bërë të ëmës, dhe pastaj publikohet albumi.