Capital T thyen ‘akullin’, flet për jetën private: Kom pas punë me femra që…

Reperi Capital T është shumë i suksesshëm në muzikë.

Ai njihet edhe si një humanist i madh mirëpo rrallë e fare është diskutuar jeta e tij private pas e ka ruajtur me shumë xhelozi.

Pikërisht lidhur me këtë fakt, Trimi së fundmi e ka pranuar një pyetje në llogarinë e tij në Instagram.

Dikush e ka pyetur se përse nuk ka publiku asnjëher diçka lidhur me lidhjet që ka pasur dhe përgjigja e tij ishte se gjithmonë ka pasur punë me femra që nuk e kanë dashur famën andaj edhe ua ka ruajtur privatësinë.