Capital T paralajmëron këngën e re, të tretën me radhë

Capital T po vjen me projekt të ri muzikor.

Kënga e cila do të publikohet së shpejti është e treta me radhë dhe shkëputet nga albumi ‘Skulpture’.

“Ni single tjeter me video prej albumit “SKULPTURE” e 3ta me radhe po vjen… 💥💥💥💥”, ka shkruar Trimi ndër të tjera pranë publikimit të fotografisë.

Deri në publikimin e kësaj kënge, fansat po e shijojnë suksesin e atyre paraprake.