Brenda shtëpisë super-luksoze të Adelina Tahirit

Adelina Tahiri njihet për jetën luksoze që bën, e të cilën nuk heziton ta ekspozojë në rrjete sociale.

Këngëtarja në kohën e pandemisë po qëndron bashkë me më të dashurit e saj e mbyllur në shtëpi.

Së fundi, ajo ka publikuar një fotografi, në të cilën tregon një pjesë të dhomës së saj të ndejës, e cila ka enterier modern.

Në një pjesë vërehet jastëku i brendit “Versace”, kurse të gjitha elemtentet e tjera të shtëpisë ishin moderne.

Për ndryshe, Adelina Tahiri është e martuar me Serjozha Markov dhe bashkë kanë një djalë, Jonin.