Brenda festës së ditëlindjes të Encës, kodi i veshjes – rrobat e gjumit

Enca Haxhia këtë vit ka festuar ditëlindjen e saj më ndryshe se tjerat, pasi që bëri këmbën operacion para disa javësh dhe nuk është në gjendje të udhëtojë drejt Parisit si çdo vit tjetër, shkruan lajmi.net.

Ajo duket e veshur me rroba të gjumit ngjyrë vjollce e cila i ka përshtatur grimin dhe thonjtë po ashtu me të njëjtën ngjyrë.

Enca publikoi disa Instastory të festës e cila ishte e mbushur me fytyra publike të cilët po festonin ditëlindjen e saj dhe dukej se ata po shijonin gjithçka në maksimum.

 

Ndërsa Ermal Mamaqi publikoi një imazh ku shihet Enca në krahët e një mashkulli gjysmë të zhveshur.