Big Mama sot feston ditëlindjen

Këngëtarja nga Maqedonia, Big Mama sot feston ditëlindjen e 34-të dhe në rrjetet sociale ka pranuar urime të ndryshme nga miqtë dhe të afërmit.

Karriera e saj është e mbushur me projekte të llojllojshme e cila po korr suksese edhe me emisionin e saj ‘Mama’s trip’.

Këngëtarja vendosi që t’i nënshtrohet një operacioni vite më parë për ta ngushtuar lukthin, ku tashmë duket shumë më tërheqëse