Big Mama kujton kohën kur pozonte joshëse e lirshëm jashtë shtëpisë

Këngëtarja dhe gazetarja shqiptare, e njohur si Big Mama, është kthyer në kohë për ti ndarë me ndjekësit disa fotografi.

Atë si duket e ka kapluar nostalgjia e kohës kur shëtiste e pozonte joshëse në ambiente të hapura.

Big Mama nga karantina, i ka ndarë disa fotografi të vjetra të cilat shihet se janë realizuar gjatë verës.

Ajo shfaqej joshëse derisa tregonte format trupore të cilat i ka arritur me shumë përkushtim.