Bebe Rexha pozon joshëse para pasqyrës

Këngëtarja e njohur shqiptare, Bebe Rexha, e ka publikuar një foto të re në Instagram, imazh në të cilin duket joshëse, shkruan lajmi.net.

Ajo foton e ka realizuar në pasqyrën e banjos dhe ka marrë vëmendjen.

“Mirëmëngjes, nëse e di, e di. Puthje”, ka shkruar ajo pranë fotos së postuar. Kujtojmë se Bebe gjithmonë ka treguar se është krenare që është shqiptare dhe këtë po e dëshmon çdo ditë e më shumë./Lajmi.net/