Beatrix Ramosaj pozon në bikini, thotë se pushimet po i kalon në shtëpi

Këngëtarja Beatrix Ramosaj ka qenë tejet aktive në rrjete sociale si para apo tani gjatë pandemisë.

Në llogarinë e saj në Instagram nuk kanë munguar fotot ku shfaqet joshëse si nga plazhi ashtu edhe nga shtëpia.

Edhe gjatë kohës së pandemisë nuk kanë munguar pozat në bikini dhe njësoj u shfaq edhe në atë të fundit.

Beatrix ka pozuar në bikini dhe pranë postimit si me shaka ka thënë se pushimet po i kalon në shtëpi.