Arta Bajrami pozon joshëse në mes të rrugës: Ditë të mira po vijnë

Këngëtarja e njohur shqiptare, Arta Bajrami, ka ndarë me ndjekësit një imazh të shkëputur nga fotosesioni i fundit.

E veshur në të zezë dhe joshëse, pranë postimit ajo i ka shkruar edhe disa fjalë.

Që nga fillimi e edhe tani, Arta ka shpresuar se gjendja e jashtëzakonshme do të marrë fund dhe ditët e mira po vijnë.

Njësoj u shprej edhe pranë fotos së realizuar në mes të rrugës.

“Ditë të mira po vijnë”, ka shkruar këngëtarja e cila ka pranuar komente pozitive pranë fotos.