Arta Bajrami në darkë romantike me bashkëshortin

Emri i saj vazhdon të jetë pjesë e mediave rozë, e të përmendet për çdo risi të saj.

Arta Bajrami ka vite që është pjesë e skenës muzikore, dhe gjithnjë është dalluar për krijimtarinë e saj, shkruan Kosovarja.

Frymën që e ka sjellë në muzikën shqiptare, e ka bërë të veçantë e të ndjekur çdo herë e më shumë.

Kjo ka bërë që jeta profesionale e saj të shkojë dhe më tej, dhe të interesohet edhe për atë private.

Veçanërisht kur është martuar, etja për të ditur më shumë rreth saj është rritur ende më shumë.

Për këtë pjesë këngëtarja nuk e ka aspak problem të jetë e hapur, e të tregojë ndonjë gjë.

Ajo edhe sonte u bë e hapur dhe tregoi se gjendet në një darkë me bashëshortin e saj.

Tw bukur po duken edhe këtë herë. /Kosovarja/