Arrestohet një person në Gjilan për fajde

Të enjten rreth orës 11:45 është arrestuar një person në Gjilan pasi që dyshohet se i njëjti ka kryer veprën penale “Fajde”.

Me vendin të prokurorit, personi në fjalë është dërguar në mbajtje, njofton Klan Kosova.

“Lidhur me rastin, njësia policore ka arritur të identifikoj dhe të arrestoj edhe një të dyshuar mashkull kosovar. Me vendim të prokurorit, i dyshuari është dërguar në mbajtje”.