Arrestohet një djalosh me “pluhur” në qendër të Kumanovës, ja kush është! (Inicialet)

Më datë 06.01.2020 në ora 18.00, në sheshin “Marshall Tito” në Kumanovë policia ka arrestuar një djalosh të ri, pasi tek ai ka gjetur “materie pluhur”. Sipas policisë, bëhet fjalë për 22 vjeçarin me iniciale K.C. nga Kumanova, transmeton Gazeta Lajm. Ai është arrestuar në stacion policor dhe pas dokumentimit të plotë të rastit kundër tij do të ngritet padi adekuate.